Doświadczenie
Firma Robot-Serwis prowadzi działalność handlową od 1991r. Specjalizujemy się w sprzedaży hurtowej części zamiennych do sprzętu AGD, urządzeń chłodniczych i klimatyzacji. Dostarczamy części zamienne do wszystkich urządzeń obecnych na rynku polskim, w tym znanych, światowych producentów. Współpracujemy bezpośrednio z wieloma producentami, np. - w grupie AGD m.in. takimi jak: Amica, AEG, Electrolux, Gorenje, MPM, Polar, Siemens, Wrozamet, Whirlpool, Zelmer. - w grupie chłodnictwa i klimatyzacji oferujemy produkty m.in. takich firm, jak: Danfoss, Electrolux, L'Unite Hermetique, Maneurop, ECO, Beta Electronics, Flica, Dena, Mastercool, Wigam.
Rozwój
Z roku na rok zwiększamy ilość oferowanych pozycji i rozszerzamy zakres działalności. Pozyskujemy coraz więcej klientów, w tym także zagranicznych. Do obsługi klientów zatrudniamy branżowych specjalistów i techników. Stosujemy nowoczesne techniki informatyczne w systemie sprzedaży, identyfikacji podzespołów oraz komunikacji z klientem. Dla wygody i oszczędności czasu naszych klientów wdrażamy i doskonalimy system zamówień przez internet.
Aktualizacja oferty
Oferujemy kilkanaście tysięcy pozycji części zamiennych, z których ok. 10 000 posiadamy w ciągłej sprzedaży. Systematycznie monitorując potrzeby klientów i śledząc nowości oferowane na rynku, na bieżąco aktualizujemy naszą ofertę i wzbogacamy ją o nowe pozycje.
Jakość i niezawodność
Z dużą starannością dobieramy producentów i dostawców komponentów, aby zapewnić części zamienne najwyższej jakości. Zapewniamy naszym klientom pełną informację techniczną i serwisową. Wydajemy katalogi w wersji drukowanej, a także zapraszamy na nasze strony internetowe.
Robot-Serwis jest wieloletnim uczestnikiem programu Rzetelna Firma
© 2013 - 2024 Robot Serwis